خرید و نصب پنجره دوجداره وین تک یک گزینه عالی برای انواع ساختمان

پنجره ها یکی از مهمترین بخش های ساختمان ها به شمار می روند. این مصالح ساختمانی با کیفیت ها و مدل های مختلفی طراحی و تولید می شوند.  برخی از پنجره های موجود در بازار دوجداره هستند و در برابر صدا، فشار، ضربه، تغییر رنگ، تغییر شکل و عبور گردوغبار مقاومت بالایی دارند. نصب این نوع پنجره های دوجداره امنیت ساختمان را در برابر سرقت افزایش می دهند. یکی از این محصولات با کیفیت و پیشرفته موجود در بازار پنجره دوجداره وین تک است. پنجره های وین تک با کمک ماشین آلات پیشرفته طراحی و تولید می شوند و مواد اولیه آنها جزو بهترین پروفیل های امروزی است. این محصولات مدرن و پرکاربرد در مدل های مختلفی طراحی می شوند و برای نصب در مکان های گوناگونی مناسب هستند. خدمات پس از فروش خوب و قیمت مناسب پنجره های وین تک نیز جزو نقاط مثبت این محصولات به حساب می آیند.خرید پنجره دوجداره وین تک

آشنایی با مزایا و نقاط مثبت پنجره دوجداره وین تک

پنجره دوجداره وین تک خصوصیات و مزایای متعددی دارد که در ادامه به مهمترین آنها می پردازیم.

دوام و استحکام بالای پنجره های وین تک

یکی از مهمترین ویژگی ها و نقاط مثبت پنجره وین تک مربوط به استحکام و دوام بالای آن است. این نوع محصولات توسط پروفیل های یو پی وی سی برند وین تک تهیه می شوند. این پروفیل ها کیفیت و دوام بالایی دارند و پیوسته مورد بررسی و تست متخصصان قرار می گیرند.

ماشین آلات و تجهیزات سازنده پنجره های وین تک نیز جزو بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا به شمار می روند. این محصولات به جهت مواد اولیه با کیفیت در برابر فرسایش، فشار و ضربه مقاومت بسیار بالایی دارند و به سرعت خراب نمی شوند. هزینه تعمیر پنجره های یاد شده پایین است و به ندرت خراب یا رنگ پریده می شوند.

عایق بندی مناسب در برابر گردوغبار و صدا

پنجره دوجداره وین تک از عایق بندی بسیار مناسبی برخوردار است. این محصولات در برابر نفوذ گردوغبار مقاومت بالایی دارند و این ویژگی برای ساکنین شهرهای آلوده یک خصوصیت مهم محسوب می شود. با خرید پنجره دوجداره وین تک و نصب آن، انواع آلودگی ها از جمله گردوغبار وارد ساختمان نمی شود و به همین جهت وسایل و مبلمان منازل و سایر ساختمان ها نیاز به شستشو و نظافت کمتری دارند.

یکی دیگر از نقاط مثبت پنجره های وین تک عایق بندی این محصولات در برابر صدا است؛ چرا که آلودگی صدا یکی از مهمترین آلودگی های مردم شهرهای بزرگ محسوب می شود. با نصب این نوع پنجره ها می توان در کلیه ساختمان ها حتی بناهای نزدیک مکان های پرسروصدا مانند: اتوبان ها، کارخانجات، مدارس و مراکز تفریحی، با آرامش و بدون صدای مزاحم سکونت کرد.

امنیت بالای منزل و محل کار در برابر سرقت

یکی دیگر از مزایای پنجره دوجداره وین تک افزایش امنیت ساختمان است. این پنجره ها به دلیل دوام و استحکام بالای خود، امنیت ساختمان را از لحاظ سرقت و دزدی افزایش می دهند. پنجره های مذکور ضد سرقت هستند و از ورود افراد از طریق پنجره تا حد زیادی جلوگیری می کنند.

مقاوم در برابر اشتعال و آتش سوزی

پنجره های وین تک در مقابل آتش سوزی و اشتعال مقاومت بالایی دارند؛ زیرا که پروفیل این محصولات بر طبق استانداردهای بین المللی طراحی و تولید شده اند. پنجره های مذکور در هنگام حریق و آتش سوزی شعله ور نمی شوند و نمی سوزند.

تنوع بالای پنجره های دوجداره وین تک

یکی دیگر از مهمترین مزایای پنجره دوجداره وین تک تنوع در مدل و طراحی آن است. این پنجره ها در مدل های گوناگونی از قبیل: کشویی تک ریل، لولایی سری 70 و 60، کشویی جفت ریل و همچنین سوئیچی تولید می شوند. شما می توانید با توجه به شرایط ساختمان مورد نظر پنجره وین تک مناسب را انتخاب و خریداری کنید.

جلوگیری از اتلاف انرژی با نصب پنجره دوجداره وین تک

پنجره های دوجداره وین تک به جهت عایق بندی های مناسب از خروج هوای سرد و گرم داخل ساختمان به خارج از آن جلوگیری می کنند. این محصولات با استفاده از پروفیل های مرغوب و پیشرفته و شیشه های کاهنده مصرف انرژی طراحی شده اند و از عبور حرارت و سرما ممانعت به عمل می آورند. با نصب پنجره دوجداره وین تک می توانید تا حدود 30 درصد از اتلاف انرژی جلوگیری کرده و هزینه های کمتری بابت گاز و برق پرداخت کنید.

یادآوری می شود که در بین دو شیشه پنجره دوجداره وین تک مقداری گاز آرگون قرار دارد که این میزان باید با توجه به دمای هوای محیط در نظر گرفته شود. میزان گاز آرگون برای نقاط گرم کشور باید کمتر از نقاط سرد آن لحاظ شود. البته در پنجره های وین تک سوپاپ هایی نیز تعبیه شده است که در مواقع لزوم می توان از طریق آنها مقداری از گاز آرگون اضافی را خارج کرد.

پنجره دوجداره وین تک در تهران و کرج

مقاومت بالای پنجره های وین تک در برابر شرایط جوی مختلف

پنجره دوجداره وین تک در برابر شرایط جوی مختلف دوام بالایی دارد. این محصولات به جهت داشتن اجزای مرغوب و تکنولوژی بالا در مقابل سرما و گرمای هوا مقاومت بالایی از خود نشان می دهند؛ به همین جهت امکان نصب پنجره های مذکور در تمام نقاط کشور و همه شرایط آب و هوایی وجود دارد.

نصب آسان یک ویژگی مهم پنجره دوجداره وین تک

نصب آسان یکی دیگر از مزایای پنجره دوجداره وین تک محسوب می شود. نصب آسان و راحت این محصولات هزینه های نصب پنجره دوجداره را کاهش می دهد.

نصب پنجره دوجداره وین تک

سازگاری با طبیعت پنجره های وین تک

پروفیل های UPVC به کار رفته در پنجره های وین تک قابلیت بازگشت به طبیعت و چرخه تولید را دارند و این یکی دیگر از نقاط مثبت این محصولات به شمار می رود. بنابراین با توجه به این ویژگی می توان پنجره های یاد شده را پس از خرابی و معیوب شدن بازیافت کرد.

خرید پنجره وین تک در تهران و کرج

پنجره های دوجداره وین تک مشتریان فراوانی در سراسر کشور دارند و بسیاری از افراد این نوع محصولات را برای منازل خود نصب می کنند. به همین جهت خرید پنجره وین تک در تهران و کرج همانند سایر نقاط کشور با استقبال زیاد صورت می گیرد. مشتریان می توانند با مراجعه به نمایندگی وین تک در تهران و کرج و سایر شهرستان ها درخواست خود را ارائه دهند. شما هم می توانید با درخواست خرید و نصب پنجره های دوجداره وین تک از نمایندگی های مربوطه منزل یا محل کار خود را با این محصولات تجهیز کنید.

خرید پنجره دوجداره وین تک توسط برخی از مالکان ساختمان های قدیمی نیز صورت می گیرد. این افراد با تعویض پنجره های قدیمی ساختمان با پنجره های دوجداره موجب افزایش ایمنی ساختمان و مقاومت آن در برابر صدا و گردوغبار می شوند.

قیمت پنجره دوجداره وین تک

قیمت پنجره دوجداره وین تک با توجه به امکانات و ویژگی های محصول در نظر گرفته می شود. ابعاد پنجره، نوع فریم مصرفی، نوع ساختمان از لحاظ نوساز یا قدیمی بودن و تعداد بازشوها همگی در قیمت این محصولات تأثیرگذار هستند. نوع و تعداد یراق آلاتی که برای این پنجره ها در نظر گرفته می شود نیز در میزان قیمت محصول موثر است. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت و سایر خصوصیات پنجره های وین تک به سایت معتبر این محصولات مراجعه کنید. توجه داشته باشید که قیمت این محصولات با در نظر گرفتن ویژگی های مثبت آنها مانند: جلوگیری از اتلاف انرژی و مقاومت و استحکام بالا، مناسب و مقرون به صرفه محسوب می شود.

ماکان وین makanwin.com  ارایه دهنده انواع پنجره های دوجداره در ابعاد و اندازه های گوناگونی است.